Blog,  Niezbędnik,  Polska,  Praktycznie,  Warmińsko-Mazurskie

Laśmiady po raz drugi, znów było przyjemnie

W ten upalny weekend zdecydowaliśmy się pojechać nad jezioro. Mieliśmy szczęście, bo w Dworze Mazurskim Laśmiady znalazł się wolny pokój i to taki z widokiem na jezioro. Pomysł mieliśmy prosty: pojechać i siedzieć na miejscu, tak dla odmiany. No i pomysł zrealizowaliśmy w 100 procentach. Byliśmy tylko na spacerze po okolicy i tak żałowaliśmy, bo przechadzka w 30-stopniowym upale nie należy do najprzyjemniejszych.

Laśmiady
Spacer po okolicy

Pozostały czas spędziliśmy w wodzie i w jej okolicy. Temperatura wody w jeziorze przypominała letnią zupę. W związku z tym nawet ja pływałam. W tej temperaturze było to naprawdę przyjemne. Pozostały czas spędziliśmy na kajaku, łódce oraz namiętnie czytając książki. Marcin wystawiał się do słońca, ja raczej wolałam przebywać w cieniu.

Po tym weekendzie wróciliśmy wypoczęci i stwierdziliśmy, że czasem po prostu trzeba sobie poleniuchować. Nie możemy dopuścić do tego, żeby pisanie bloga spowodowało niechęć do podróżowania. W ten weekend wrzuciliśmy więc na luz.

Miejsce, w którym się zatrzymaliśmy to Dwór Mazurski Laśmiady . Atmosfera  była wspaniała, jedzenie smaczne, czysto, kajaki, łódka, mała żaglówka oraz rowery wodne do dyspozycji gości. Chcę tu zaznaczyć, że opisy naszych miejsc noclegowych to żadna krypciocha. Nikt nam za to nie płaci, a są miejsca, które naprawdę warte są polecenia.

Laśmiady
Laśmiady – dwór od strony jeziora
Laśmiady
Pomost
Laśmiady
Zachód słońca z kajaka
Laśmiady
I jeszcze raz
Laśmiady
Już po zachodzie
Laśmiady
I w dzień
Laśmiady
Widok z naszego balkonu

Jeśli

chcecie odwiedzić więcej miejsc w Warmińsko-Mazurskim, zerknijcie tu;

jesteście ciekawi, co u nas słychać, śledźcie nas na Facebooku i Instagramie.

lubicie zwiedzać Polskę, kupcie naszego ebooka, szczegóły znajdziecie w tym wpisie, a klikając na zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do naszego sklepu.

Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

Dodane przez Małgorzata Bochenek dnia 2015-07-07

Od wielu lat zwiedzam i wędruję po Polsce i świecie. Zawsze na własną rękę i na własny rachunek. Polska znajdowała i znajduje szczególne miejsce w moich podróżniczych planach. Mam także wielki sentyment do Hiszpanii, po prostu lubię ten kraj z jego wspaniała kulturą, zabytkami i krajobrazami. Odkąd pamiętam lubiłam poznawać nowe miejsca, zaglądać w tajemnicze zakamarki, podróżować. Ta pasja towarzyszyła mi także w życiu zawodowym, a zdarzyło się w nim wiele.Pisałam o polityce międzynarodowej, ale także o zwiedzaniu Polski i Europy. Dalekie podróże związane z pracą, wizyty w niezwykłych miejscach, takich jak Downing Street 10 czy Pałac Elizejski tylko rozbudziły mój i tak wielki apetyt na poznawanie świata. Po drodze udało mi się napisać przewodnik po Mazowszu, bo Polska zawsze była dla mnie fascynującym miejscem do odkrywania. Od 8 lat prowadzę stronę Podróżniczego Domu Kultury. Piszę, fotografuję i opowiadam w mediach społecznościowych. Pokazuję i opisuję tylko to, co sama widziałam. Patrzę na świat optymistycznie, ale i krytycznie. Nie potrafię żyć bez podróży.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Akceptuję Prywatność i polityka cookies