Polska na dobry nastrój
Blog,  Inspiracje,  Niezbędnik

Sklep pedeka.pl, czyli idzie nowe. Zajrzyjcie i zobaczcie nasz e-book

Przyszedł ten czas, kiedy doszliśmy do wniosku, że pisanie na stronie to trochę za mało. Odwiedziliśmy tak dużo pięknych miejsc, pomyśleliśmy więc, iż warto opisać je w innej formie, stąd pomysł, aby stworzyć e-booki.

Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

Sklep pedeka.pl – co w nim znajdziecie

Sklep pedeka.pl dziś ruszył, było z nim trochę pracy. W sklepie na razie jest jeden produkt, czyli e-book „Polska na dobry nastrój”. Kolejne są już przygotowywane, więc za jakiś czas będziecie mogli wybierać książki i przewodniki po różnych częściach Polski, Europy i świata.

Zależało nam, aby e-booki ładnie wyglądały, dlatego zdecydowaliśmy się na format PDF, który pozwala na wyświetlenie kolorowych zdjęć i ilustracji. Z tego też powodu przygotowywanie kolejnych książek zajmuje trochę czasu, ale mamy nadzieję, że również forma graficzna Wam się spodoba.

Sklep pedeka.pl – „Polska na dobry nastrój”

Teraz w sklepie znajdziecie jeden e-book „Polska na dobry nastrój”. Napisaliśmy go w nadziei, że uda nam się poprawić Wam nastrój w tych trudnych covidowych czasach i zachęcić do podróży po Polsce. Wybraliśmy 101 miejsc, w których czuliśmy się naprawdę dobrze. Miejsca wybraliśmy w taki sposób, aby każde województwo miało swojego reprezentanta. Zdecydowaliśmy się na podział na województwa, tak jak na stronie, aby uniknąć dyskusji na temat przynależności jakiegoś miejsca do danej krainy geograficznej.

Województwa są różnej wielkości, więc ilość tekstów poświęconych każdemu z nich jest różna. Książka podzielona jest na dziesięć rozdziałów. Nie jest to podział oczywisty, odnosi się raczej do emocji, bo e-book ma zadanie inspirować. To było naszym głównym celem podczas jego pisania. Mam nadzieję, że się z niego wywiązaliśmy, a Wy znajdziecie tu miejsca, które uznacie za godne uwagi. A kiedy zdecydujecie się je odwiedzić, będziecie bawić się naprawdę dobrze. Uznamy wtedy, że nasz trud się opłacił, bo pamiętajcie: życie jest krótkie i warto je przeżyć naprawdę dobrze, a podróżowanie powinno być przede wszystkim przyjemnością.

Kupcie naszego e-booka i bawcie się dobrze. Przez pierwsze dwa tygodnie jego cena będzie promocyjna i wynosi 29 zł.Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

I jeszcze spis treści i kilka obrazków ze środka książki

Małgorzata Bochenek - Pisywałam teksty o turystyce do największych polskich gazet, robiłam zdjęcia. W 2003 roku napisałam przewodnik po Mazowszu i do dziś ten przewodnik funkcjonuje w obiegu. W życiu zawodowym odbyłam stypendia i staże między innymi w Stanach Zjednoczonych. Byłam dziennikarką, scenarzystą, dyrektorem w PAIZ, analitykiem politycznym i wreszcie ministrem w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W trakcie podróży prywatnych i służbowych miałam okazję uczestniczyć w obiadach z najważniejszymi światowymi politykami , ale i tuż po wojnie w byłej Jugosławii spać w zagrzebskim hotelu zajętym częściowo przez ludzi wypędzonych z Bośni.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *