Polska na dobry nastrój
Blog,  Inspiracje,  Niezbędnik

Sklep pedeka.pl, czyli idzie nowe. Zajrzyjcie i kupcie nasz e-book

Przyszedł ten czas, kiedy doszliśmy do wniosku, że pisanie na stronie to trochę za mało. Odwiedziliśmy tak dużo pięknych miejsc, pomyśleliśmy więc, iż warto opisać je w innej formie, stąd pomysł, aby stworzyć e-booki.

Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

Sklep pedeka.pl – co w nim znajdziecie

Sklep pedeka.pl dziś ruszył, było z nim trochę pracy. W sklepie na razie jest jeden produkt, czyli e-book „Polska na dobry nastrój”. Kolejne są już przygotowywane, więc za jakiś czas będziecie mogli wybierać książki i przewodniki po różnych częściach Polski, Europy i świata.

Zależało nam, aby e-booki ładnie wyglądały, dlatego zdecydowaliśmy się na format PDF, który pozwala na wyświetlenie kolorowych zdjęć i ilustracji. Z tego też powodu przygotowywanie kolejnych książek zajmuje trochę czasu, ale mamy nadzieję, że również forma graficzna Wam się spodoba.

Sklep pedeka.pl – „Polska na dobry nastrój”

Teraz w sklepie znajdziecie jeden e-book „Polska na dobry nastrój”. Napisaliśmy go w nadziei, że uda nam się poprawić Wam nastrój w tych trudnych covidowych czasach i zachęcić do podróży po Polsce. Wybraliśmy 101 miejsc, w których czuliśmy się naprawdę dobrze. Miejsca wybraliśmy w taki sposób, aby każde województwo miało swojego reprezentanta. Zdecydowaliśmy się na podział na województwa, tak jak na stronie, aby uniknąć dyskusji na temat przynależności jakiegoś miejsca do danej krainy geograficznej.

Województwa są różnej wielkości, więc ilość tekstów poświęconych każdemu z nich jest różna. Książka podzielona jest na dziesięć rozdziałów. Nie jest to podział oczywisty, odnosi się raczej do emocji, bo e-book ma zadanie inspirować. To było naszym głównym celem podczas jego pisania. Mam nadzieję, że się z niego wywiązaliśmy, a Wy znajdziecie tu miejsca, które uznacie za godne uwagi. A kiedy zdecydujecie się je odwiedzić, będziecie bawić się naprawdę dobrze. Uznamy wtedy, że nasz trud się opłacił, bo pamiętajcie: życie jest krótkie i warto je przeżyć naprawdę dobrze, a podróżowanie powinno być przede wszystkim przyjemnością.

Kupcie naszego e-booka i bawcie się dobrze. Przez pierwsze dwa tygodnie jego cena będzie promocyjna i wynosi 29 zł.Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

I jeszcze spis treści i kilka obrazków ze środka książki

Od wielu lat zwiedzam i wędruję po Polsce i świecie. Zawsze na własną rękę i na własny rachunek. Polska znajdowała i znajduje szczególne miejsce w moich podróżniczych planach. Mam także wielki sentyment do Hiszpanii, po prostu lubię ten kraj z jego wspaniała kulturą, zabytkami i krajobrazami. Odkąd pamiętam lubiłam poznawać nowe miejsca, zaglądać w tajemnicze zakamarki, podróżować. Ta pasja towarzyszyła mi także w życiu zawodowym, a zdarzyło się w nim wiele.Pisałam o polityce międzynarodowej, ale także o zwiedzaniu Polski i Europy. Dalekie podróże związane z pracą, wizyty w niezwykłych miejscach, takich jak Downing Street 10 czy Pałac Elizejski tylko rozbudziły mój i tak wielki apetyt na poznawanie świata. Po drodze udało mi się napisać przewodnik po Mazowszu, bo Polska zawsze była dla mnie fascynującym miejscem do odkrywania. Od 8 lat prowadzę stronę Podróżniczego Domu Kultury. Piszę, fotografuję i opowiadam w mediach społecznościowych. Pokazuję i opisuję tylko to, co sama widziałam. Patrzę na świat optymistycznie, ale i krytycznie. Nie potrafię żyć bez podróży.

4 komentarze

 • Krystyna Zieleskiewicz

  Kilka tygodni temu kupilam w e-sklepie bardzo interesujacy e-book pod tytulem „Polska na dobry nastroj. 101 niezwyklych miejsc”, autorstwa Malgorzaty i Marcina Bochenkow. Autorzy we wstepie podkreslaja, ze w e-booku opisuja i ilustruja zdjeciami wspolnie zorganizowane i przezyte wycieczki po Polsce.
  Kim sa autorzy e-booka? Malgorzata i Marcin to malzenstwo z marzeniami, ktore podrozuje i realizuje swoje marzenia i dzieli sie swoimi doswiadczeniami i wiedza historyczna dotyczaca odwiedzanych miejsc. Co warte podkreslenia, polecane w e-booku sa ciekawie dobrane, co pozwala czytelnikowi zorientowac sie co warto zobaczyc w danej okolicy. I zapewniam, czytajac i ogladajac, az chce sie tam pojechac i zobaczyc na wlasne oczy, na przyklad Krzywy las lub tajemnicze podziemia w Osowce.
  W mojej opinii, przedstawiany e-book jest doskonalym przewodnikiem dla ludzi pragnacych zaspokajac swoje marzenia, nauczycieli, planujacych wycieczki szkolne oraz tych wszystkich, ktorzy po obejrzeniu e-booka, chcieliby zobaczyc, ile pieknych miejsc jest w Polsce.
  Podsumowujac, jestem zadowolona z zakupu e-booka. pozwala mi on na „zwiedzanie” pieknych zakatkow, znanych mi oraz zupelnie nieznanych i tym bardziej wzbudzajacych ciekawosc.
  Jest to optymistyczny obraz naszej trudnej rzeczywistosci – kiedys tam tez sie wybiore.
  Krystyna Zieleskiewicz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Akceptuję Prywatność i polityka cookies