Warszawskie Łazienki
Blog,  Polska,  Warszawa

Łazienki w zimowej szacie, kilka zdjęć na zachętę

Założenie było następujące: odwiedzę Łazienki i zobaczę wszystkie dostępne wystawy. Przyjechałam do parku. Wiedziałam, że będzie ładnie, bo dlatego tam się wybrałam, ale to co zobaczyłam przeszło wszelkie moje oczekiwania. Było bajkowo. Nie obejrzałam żadnej wystawy. Przyroda okazała się najlepszym artystą.

Co on tu robi?

Czy rzeźbom jest zimno…

Jedna ławka nie była pusta

Gdybyście chcieli jednak zwiedzić Łazienki, przeczytajcie ten tekst.

 Jeśli

lubicie Warszawę, zajrzyjcie tu

chcecie wiedzieć, co się u nas dzieje, obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie

szukacie ciekawych miejsc w Polsce, kupcie nasz ebook, więcej informacji na jego temat znajdziecie w tym wpisie, a kiedy klikniecie w zdjęcie poniżej, traficie do naszego sklepu.

Polska na dobry nastrój
Polska na dobry nastrój

Jeśli lubicie spacery po ciekawych miejscach, w których żyli niezwykli ludzie, wybierzcie się z nami do Konstancina.


Poniższy link jest afiliacyjny, będzie nam miło, gdy z niego skorzystacie.Booking.com

Dodane przez Małgosia dnia 2013-02-20

Od wielu lat zwiedzam i wędruję po Polsce i świecie. Zawsze na własną rękę i na własny rachunek. Polska znajdowała i znajduje szczególne miejsce w moich podróżniczych planach. Mam także wielki sentyment do Hiszpanii, po prostu lubię ten kraj z jego wspaniała kulturą, zabytkami i krajobrazami. Odkąd pamiętam lubiłam poznawać nowe miejsca, zaglądać w tajemnicze zakamarki, podróżować. Ta pasja towarzyszyła mi także w życiu zawodowym, a zdarzyło się w nim wiele.Pisałam o polityce międzynarodowej, ale także o zwiedzaniu Polski i Europy. Dalekie podróże związane z pracą, wizyty w niezwykłych miejscach, takich jak Downing Street 10 czy Pałac Elizejski tylko rozbudziły mój i tak wielki apetyt na poznawanie świata. Po drodze udało mi się napisać przewodnik po Mazowszu, bo Polska zawsze była dla mnie fascynującym miejscem do odkrywania. Od 8 lat prowadzę stronę Podróżniczego Domu Kultury. Piszę, fotografuję i opowiadam w mediach społecznościowych. Pokazuję i opisuję tylko to, co sama widziałam. Patrzę na świat optymistycznie, ale i krytycznie. Nie potrafię żyć bez podróży.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Akceptuję Prywatność i polityka cookies